Rubrika: Tovar

Investícia do budúcnosti

Posted on 6. 10. 2023 by

Myslíte na budúcnosť a obávate sa toho, aká bude? Mnohí z vás sa boja toho, ako stúpnu ceny produktov a služieb, pretože neustále cena niečoho stúpa. Platy ostávajú aj napriek tomu dosť nízke a tak si ľudia čoraz menej môžu dovoliť. Čo ak sa stane taká vec, že v budúcnosti nebudete mať z čoho žiť? Obávate sa toho, ako na tom budú vaše deti? Určite im chcete pomôcť, aby po škole mali kde bývať a aby mali peniaze na stravu. Každá malá pomoc bude pre nich výhrou a vy ich určite nechcete nechať na pospas osudu, aby sa sami trápili. Väčšina ľudí, aj keď má v terajšej dobe väčší prínos peňazí, nemyslí na budúcnosť a na to, že sa všetko môže zmeniť a tak môžu nedajbože prísť o všetko.

Investičná zlatá minca

Ak máte momentálne peniaze navyše a nechcete ich minúť na zbytočnosti, ale radšej si chcete zabezpečiť budúcnosť, tak investujte. Zabezpečíte si tým lepšiu budúcnosť nie len pre seba, ale aj pre vaše deti. Investícií je samozrejme mnoho, no nie každý vám zaručí výnos. Môže sa stať, že pri niektorých pocítite hlavne stratu. Pri investícií do zlata je najmenšia šanca, že by sa vám niečo takéto mohlo stať.

Investičné zlaté mince

Investičné zlaté mince si viete nakúpiť na tejto stránke za skvelé ceny. Časom ceny stúpajú, takže určite neváhajte a kúpte si ich čo najskôr, pretože na nich budete vedieť naozaj dobre zarobiť. Na tejto webovej stránke si viete vybrať z veľkého množstva minci, podľa veľkosti ale aj hmotnosti. Čím ťažšia minca je, tým je drahšia. Časom sa však vyšplhá na takú hodnotu, že sa len zasmejete, za akú smiešnu cenu ste ich kúpili vy. Zbierajte si tieto mince, kupujte si ich postupne a odkladajte na bezpečné miesto. O pár rokov, keď cena stúpne, tak ich predáte za omnoho vyššiu cenu, ako ste ich kúpili. Určite je zbytočné vyhadzovať peniaze na veci, ktoré nepotrebujeme a neprinesú vám zhodnotenie našich peňazí. Preto sa oplatí radšej tieto peniaze investovať a tak po rokoch zarobiť.

IBC kontajnery

Posted on 27. 3. 2023 by

Potrebujete preniesť veľké množstvo nejakej tekutiny, ale nikde ste nenašli veľké nádrže? Obráťte sa na Schoeller Allibert. My predávame veľké nádrže na tekutinu. U nás dostanete napríklad aj 1000 l plastové nádrže ibc kontajnery, ktoré nájdete pod názvom IBC (Intermediate Bulk Container) kontajnery. V ponuke máme tri typy IBC kontajnerov, výber správneho typu závisí od toho, akú tekutinu sa chystáte transportovať, alebo uskladniť. Môžete si vybrať z IBC Fruktus, ktorý je vyrobený tak, aby v ňom všetky ovocné a zeleninové šťavy ako aj iné tekutiny, ktoré podliehajú čerstvosti a nezávadnosti ostali dlho čerstvé, no dá sa v týchto kontajneroch transportovať a uskladňovať akákoľvek tekutina.

transport

IBC Excelsior je vhodný na všetky tekutiny ako aj pitnú vodu. IBC Exculsior zabezpečí čerstvosť a čistosť pitnej vody ako aj iných tekutín v najextrémnejších podmienkach, aj vďaka tomu sme za tento IBC kontajner získali dve ocenenia v oblasti nádrží na pitnú vodu. IBC Combo life je špeciálny typ našich IBC kontajnerov, pretože je to kontajner, ktorý sa dá poskladať. Ak je prázdny dá sa ľahko zložiť tak, aby nezaberal veľa priestoru. Dajú sa v ňom prenášať a uskladniť všetky potraviny ako aj medicínske tekutiny a nerizikové chemikálie. IBC contajner Combo Life je ideálny najmä na transport, vďaka svojmu skladaciemu systému.

IBC

Ak si nieste istý, aký kontajner je pre vás najlepší, radi vám poradíme. Stačí ak vyplníte náš kontaktný formulár, ktorý nájdete na našej stránke a vyplníte ho z vašimi otázkami, alebo nás môžete kontaktovať priamo na mail, ktorý bude presmerovaný rovno na nášho obchodného zástupcu. Taktiež nás môžete kontaktovať telefonicky, číslo nájdete na našej stránke v sekcii kontakty. Firma Schoeller Allibert okrem predaja ponúka svojim zákazníkom aj možnosť prenájmu svojich nádrží, môžete sa u nášho obchodného zástupcu poinformovať aj o tejto možnosti.

Boom vo svete svieditiel – LED svetlá

Posted on 9. 7. 2022 by

Celý LED sortiment je v súčasnosti jednotkou spomedzi všetkých druhov svietidiel. Prečo je tomu tak a aké výhody ponúka toto inovatívne riešenie osvetlenia? Pojem LED pochádza z anglického názvu Light Emitting Diode, čo do slovenčiny možno preložiť ako elektroluminiscenčná dióda. LED technológie v súčasnosti vytláčajú do úzadia všetky doteraz známe žiarovky a žiarivky, pretože ponúkajú naraz také obrovské množstvo výhod, ktorým sa žiarovky ani zďaleka nepribližovali. LED svetidlá za riadia do oveľa nižšej energetickej triedy, presnejšie do triedy A a nižšie. Ich elektrická spotreba je vážne minimálna, kým u klasických žiaroviek hovoríme o energetickej triede E – G, čo je podstatný rozdiel. Ďalšou výhodou je vysoká životnosť. LED žiarovky spravidla vydržia svietiť okolo 25 00p hodín.

Led svetlo

Narozdiel od klasických žiaroviek sú nenáročné na údržbu. Po zapnutí sa okamžite rozžiaria na 100%, nie je potrebné čakať na plnohodnotné svetlo. Taktiež im neprekáža časté vypínanie a zapínanie. Stále Vás to nepresvedčili a chcete ostať pri klasických žiarovkách? Potom by ste mali pamätať na to, že LED žiarovky sú oveľa ekologickejšie a šetria životné prostredie, keďže vydržia oveľa dlhšie a navyše neobsahujú absolútne žiadnu zdravie a život ohrozujúcu ortuť. Kde zoženiete najlepšie LED produkty, široký sortiment, z ktorého si môžete vyberať, bezkonkurenčné nízke, exkluzívne ceny? Jedine na ledprodukt.sk! Tento slovenský výrobca sídliaci v Senci ponúka presne to, čo potrebujete!

Led svetlo

Na ich stránke nielenže výhodne nakúpite, ale taktiež u nich nájdete užitočné rady, tipy, odporúčania na správne a kvalitné inštalovanie osvetlenia. Pokiaľ ste sa rozhodli povedať „ÁNO„ kvalitným LED svietidlám, ktoré ušetria Vaše náklady za elektrickú energiu, avšak nie na úkor slabej svietivosti a životnosti, potom klikajte na LED svetlá https://www.ledprodukt.sk/.

Zábradlia sú bezpečnou oporou pri chôdzi po schodoch

Posted on 21. 6. 2022 by

Nadčasové prvky v architektúre, v dizajne interiérov, ale aj exteriéru, sú žiadané a môže za to ich praktická stránka, funkčnosť, dizajnová variabilnosť spolu s dlhou životnosťou a nenáročnosťou pri udržiavaní, to všetko sú vlastnosti nerezu, ktorý sa objavuje takmer v každom priestore. Môže byť napríklad v polohe zábradlia na schodisku či balkóne.

Moderný inetriér

Vystupovať na vyššie podlažia po schodoch je možnosť v prípade, že nechcete použiť výťah. Výškové budovy sú vybavené jednou aj druhou možnosťou prepravy z podlažia na podlažie, schody však musia spĺňať bezpečnostné predpisy a mať ochranné zábradlie, vysoké podľa platnej normy. Materiál, z ktorého má byť vyrobené, už predpísaný nie je, ale je zrejmé, že takisto musí byť spoľahlivé, dobre upevnené a bezpečné. Túto úlohu môže spĺňať aj drevo, je to stálica medzi materiálmi, k nemu však pribúdajú nové, moderné, ale aj zaužívané, aj keď drahšie materiály, napríklad nerez.

Stavby v štýle modernej architektúry s nerezovými prvkami rátajú, zahŕňajú ich do interiérovej aj exteriérovej výbavy budov, najčastejšie v úlohe zábradlia. Najbežnejšie ide o jednoduché, stĺpikové nerezové zábradlie, pozostávajúce iba z nerezových tyčí, ktoré sa ukotvia v určitých vzdialenostiach od seba. Zábradlie, ktoré vyzerá akoby vyrastalo z podlahy, treba ukotviť pod nášľapnú vrstvu, nerezove zabradlie Lmmont.sk nebude tak viditeľný spôsob kotvenia. Stĺpiková konštrukcia však môže byť ukotvená na podlahe zhora alebo zboku.

Nerez v plnej kráse

Nerezová nosná konštrukcia tvorí základ aj pri sklenenom zábradlí, nosné stĺpiky z nerezu doplní sklo, farebné, matné, pieskované alebo číre, vybavené madlom bude funkčným, praktickým, ale aj dizajnovo prepracovaným prvkom interiéru. Priemer stĺpikov môže byť štvorcový alebo okrúhly, tyče hrubšie, tenké, ploché, projektanti majú dosť bujnú fantáziu a navrhnú zábradlie, ktoré bude ozdobou každého priestoru či exteriéru, či už ide o novostavbu alebo rekonštrukciu starších budov.

Finančné náklady na nerezové zábradlie nie sú jednoznačné, ale treba vypracovať cenovú ponuku na každé zábradlie samostatne, lebo je potrebné brať pritom do úvahy mnoho položiek, materiál, jeho množstvo, typ, štýl zábradlia, poprípade atypické prvky a podobne.

LED osvetlenie a jeho ovládanie na diaľku

Posted on 14. 6. 2022 by

LED pásy sú veľmi štýlovým svetelným doplnkom, ktorý urobí i z nevšednej miestnosti zaujímavý priestor. Kvôli ich popularite sa natoľko rozšírili, že ich môžeme v súčasnosti nájsť v takmer každej modernej domácnosti alebo v novostavbe. Obľube sa tešia hlavne v nízkoenergetických rodinných domoch, bytoch a iných stavbách, pretože sú šetrné voči nákladom na elektrickú energiu.

diaľkové ovládanie

Ďalšou vlastnosťou, ktorá ich obľúbenosť medzi ľuďmi neustále rozširuje je odolnosť voči počasiu a podmienkam pôsobenia vonkajšieho prostredia. Vďaka tomu sa často umiestňujú aj v exteriéri, kde dokážu poslúžiť ako nádherná záhradná dekorácia či doplnok na váš plot, altánok alebo terasu. Či už preferujete klasiku, a teda skôr uprednostníte biele LED pásy, alebo je vaša hlava plná farieb, a preto radšej zvolíte pestrofarebné varianty, svetelné pásy sú skvelým dizajnovým prídavkom pre váš interiér či exteriér. Dokonca ich môžete, čo sa týka farebnosti i kombinovať alebo pokiaľ si nedokážete vybrať iba jednu farbu, môžete si kúpiť tzv. RGB LED pásy.

svetelné LED pásy

RGB LED pásy sú farebné svetelné pásy, ktorých označenie je možné odvodiť z anglických slovíčok RED = červená, GREEN = zelená a BLUE = modrá. Ide teda o osvetlenie, ktoré dokáže svietiť nie len na takéto základné farby, ale taktiež ich aj navzájom miešať a kombinovať, čo vytvára odtiene nových farieb. Vaša obývačka, spálňa či kuchyňa alebo iná miestnosť teda môže svietiť aj na oranžovo, ružovo, fialovo, žlto alebo iný farebný odtieň. Zaujímavým vie byť aj možnosť navolenia svetelného režimu, ktorý pozostáva z farebných prechodov alebo blikajúcich a ďalších možností. Vďaka tomu si môžete doma navodiť atmosféru zapadajúceho slnka či urobiť si vlastnú diskotéku. Pri zakúpení vás určite potešia aj LED ovládače pre RGB LED pásiky, ktorými môžete svetlá ovládať aj na diaľku, prípadne z inej miestnosti. Jednoducho si s ich pomocou vyberiete konkrétnu farbu, uberiete intenzitu alebo nastavíte konkrétny čas od kedy do kedy má svetlo svietiť.

Boj proti depresii

Posted on 8. 2. 2022 by

V dnešnej dobe sa stretávame s čoraz väčším množstvom ľudí, trpiacich depresiou. Len málokto si to však prizná. Depresia sa prejavuje zhoršenou náladou, nechutenstvom vykonávať bežné aktivity a pocitom menejcennosti. Vznik depresívnych stavov je individuálny. Vo veľkej miere však za to môže stres, množstvo každodenných povinností a neriešená únava.

Únava zanechá na človeku veľké stopy. Málo energie a veľa roboty sa prejaví aj na našom duševnom zdraví. Preto je potrebné pravidelne užívať produkty, ktoré nám s rovnováhou duševného zdravia pomôžu. Pri zvýšenej miere stresu a povinnosti sa zamerajte najmä na magnézium a vitamín C. Na depresiu a únavu Nutrifit.

únava

Magnézium.

Magnézium je dôležité dopĺňať každodenne. Stravou nie sme schopný doplniť také množstvo, aké naše telo potrebuje. Magnézium má vplyv na správnej pracovanie nervovej sústavy a zabezpečuje kľudný a kvalitný spánok. Priveľká záťaž na telo a stres vo zvýšenej miere sa prejavia podráždenosťou a únavou. Práve magnézium je záchranná brzda pri týchto stavoch.

Vitamín C.

Vitamín C je spojený najmä s našou imunitou. Určite sa stretli ste sa stretli s odporúčaním užívať vitamín C počas chrípky či nachladnutia. Naše zdravie však začína dobrou imunitou. Každodenným prísunom vitamínu C nič nepokazíte, práve naopak, posilnite si imunitu a zdravie.

depresia

Posledné mesiace boli pre ľudstvo výzvou v oblasti duševného zdravia. Väčšina ľudí sa cítila opustená a vyhorená. Pri takýchto zvýšených podmienkach na vznik depresie si zaobstarajte čaj. Šálka kvalitného čaju proti unavené a depresii vám zdvihne náladu a budete sa cítiť oveľa lepšie. K tomu si za nezabudnite navodiť príjemnú atmosféru. Zapáľte si sviečku a do domácnosti rozmiestnite levanduľu. Vôňa levandule pôsobí upokojujúco na naše zmysly a celkové duševné zdravie. Mať psychiku v rovnováhe je veľmi dôležité. Preto už aj pri prvých príznakov únavy či depresie siahnite po prvej možnej pomoci.

Rozhodnite sa pre moderné a nadčasové sklenené zábradlie

Posted on 23. 1. 2022 by

Aj v architektúre a v dizajne všetko so všetkým súvisí a každý prvok v ňom má svoje opodstatnenie. Platí to aj pre zábradlie, ktoré sa na prvý pohľad javí ako nedôležité, ale naopak má svoju presne vymedzenú funkciu, svoje opodstatnenie a z hľadiska dizajnu je takisto veľmi dôležité.

samonosné sklenené zábradlie

Zábradlie zo skla je nadčasovým variantom, ktorý v sebe spája eleganciu, luxus, praktické využitie, funkčnosť a maximálnu bezpečnosť. Skvele oživí aj staršie objekty, interiéry alebo exteriéry, dodá im moderný vzhľad, presvetlí ich a opticky zvýrazní. Má vždy čisté a jednoduché línie, dokonale prepúšťa svetlo, vytvára pocit neobmedzeného miesta, jeho ukončenia nie sú kovové a tmavé, priestor je preto stále jasný a presvetlený. Široká ponuka sklenených zábradlí je obsiahnutá v zabradlie na schody https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklene-zabradlie/, nájdete v nej mnohé inšpirácie a tipy na jeho realizáciu, možnosti jeho uchytenia a spôsobu prevedenia, či už formou úchytov, špeciálnych profilov alebo vo forme celosklenenej samonosnej plochy.

sklenené zábradlie do profilu

Špeciálne bodové úchyty alebo kvalitné profily sú vyrobené v úprave nerez a veľmi vkusne dopĺňajú sklenenú plochu s vhodnou povrchovou úpravou. Dokonale držia celé zábradlie, ktoré sa stáva bezpečným a spoľahlivým aj napríklad pre malé deti alebo seniorov. Špeciálne kotvenie zabezpečuje stabilitu zábradlia a celej sklenenej plochy, ktorá je realizovaná podľa platných technických noriem a predpisov, inak by kolaudácia objektu nebola možná. Rôzne povrchové úpravy v čírom alebo matnom prevedení aj vrátane rôznych farebných odtieňov sú možnosťami pre každý objekt, stačí si vybrať podľa Vášho štýlu. Ponúkaný servis je dokonalý aj v tom, že okrem precízneho zamerania, čo oceníte pri atypických požiadavkách, nerovnostiach a anomáliach v priestore ponúka aj odborné poradenstvo, profesionálny uhol pohľadu na riešenie určite oceníte aj Vy.

Pleťové masky proti vráskam

Posted on 18. 1. 2022 by

Každá z nás chce dobre vyzerať a netýka sa to len oblečenia ale rovnako aj našej pleti. Pleť vekom ochabuje a stráca na svojej štruktúre, elasticite a preto jej potrebujeme dodávať tú správnu výživu. Okrem viditeľných prejavov starnutia ako sú stenčenie pokožky, dehydratovaná pleť a jej vyššia citlivosť sú tu aj iné vonkajšie vplyvy, ako napríklad UV žiarenie, znečistenie ovzdušia a tým aj Vašej pokožky, a mnoho iných faktorov.

UV žiarenie

Nie je dôležité koľko máte rokov, Vaša pleť môže vyzerať dobre a môže byť zdravá v každom veku. Dôležité je vedieť sa o svoju pleť náležite a dôkladne postarať. Pleťové masky proti vráskam Amourdeadsea.sk si môžete užívať aj u Vás doma. Nemusíte chodiť do salónov krásy, nemusíte čakať na voľné termíny. S pleťovou maskou od nás si dokážete vytvoriť pleťový salón priamo u Vás doma, bez nutnosti navštívenia kozmetického salóna. Pleťové masky proti vráskam dodajú Vašej pokožke možnosť regenerácie a znovuzrodenia. Pleť dostane nie len novú výživu ale rovnako aj pružnosť, lesk a príjemnú vôňu.

pleťová maska

Kvalitné pleťové masky si užijete v pohodlí svojho domova takmer rovnako ako v kozmetickom salóne. Sú skutočne vysoko kvalitné a obsahujú bahno z mŕtveho mora a taktiež všetky pre pleť potrebné minerály. Razom zlepšia textúru Vašej pleti a dodajú jej mladosť a príjemnú vôňu, taktiež veľmi účinne zabraňujú starnutiu pokožky, krásne ju vypínajú a vysoko efektívne regenerujú a urýchľujú proces obnovy nových buniek. Kvalitná gravitačná maska Shemen Amour GOLD GRAWITY MASK so zlatom a obsahom bahna z mŕtveho mora je naviac obohatená o prírodné oleje, ktoré obsahujú vysokú koncentráciu EFA, kyseliny omega3 a 6, vitamíny E a spomínaný zlatý prášok, hroznový olej a železo. Je to vysoko kvalitná pleťová maska, ktorá Vám pomôže zregenerovať pleť a podporí jej hĺbkové čistenie. Pomáha spomaliť proces starnutia pleti. Po tejto maske bude Vaša pleť jemná, hladká, žiarivá a nádherne rozjasnená.

Matrac, ktorý bude stáť za vaše peniaze

Posted on 18. 1. 2022 by

Skutočnosť je taká, že matrace sú naozaj veľmi širokospektrálnym produktom a keď sme sa rozhodli, že si doprajeme niektorý z tých najlepších a najideálnejších, môžeme pri nich stráviť naozaj veľmi veľa času ak chceme mať matrac, ktorý bude dokonale vyhovovať vašim konkrétnym požiadavkám, tvaru našej chrbtice, či tomu ako radi spíme. Matrace Segum môžu byť tvrdé, ale rovnako tak môžu byť mäkké, môžu byť vysoké, môžu byť taštičkové, rovnako tak si môžete vybrať aj klasické penové, ale existuje a niekoľko špeciálnych typov matracov, ktoré sa hodia niektorým konkrétnym ľuďom, ktorí majú v živote isté obmedzenia, aby im život uľahčili a aby bol ich spánok takisto plnohodnotný a predstavoval skutočne pokojné chvíle. Internetová stránka, ktorá vám prehľadne ponúkne všetky ideálne typy matracov za tie najlepšie akciové ceny, ale rovnako tak za štandardné ceny aj v ich plnej hodnote je práve tá naša a preto nech už hľadáte akýkoľvek matrac s akýmkoľvek kritériami, určite by ste mali navštíviť našu Slovenskú stránku, kde vyrábame a ponúkame k dispozícii množstvo kvalitných matracov už dlhé roky a tradujeme slovenskú výrobu!

matrac na posteli

Ak by ste preto aj vy radi podporili myšlienku domácej výroby a okrem toho uprednostňujete výrobu, ktorá je skutočne prvotriedna a ktorá vám pomôže sústrediť sa na tú dobrú časť vo vašom živote určite, by ste mali navštíviť našu internetovú stránku, kde vám práve teraz ponúkame práve také matrace, ktoré možno hľadáte už veľmi dlhú dobu!

detail postele

Naše matrace sa odteraz stanú vaším štandardnom a práve preto, ak si nie ste istí, kde váš matrac zakúpiť, stavte na klasiku a skutočne prvotriednu kvalitu, aby ste mohli spávať v noci v pokoji a užívať si krásne sny, ktorých súčasťou určite nie sú bolesti chrbtice alebo neustále prebúdzanie sa! Štandardné matrace za super ceny nájdete len u nás.

Bezpečné sklenené zábradlie

Posted on 15. 1. 2022 by

Dnes je moderný minimalizmus a čisté línie. Domy sa nesú v štýle moderného a jednoduchého štýlu. Najčastejšie používané materiály na výstavbu a interiér je sklo a kov. Práve sklo má viaceré využitia, ktoré mnoho ľudí nepozná. Sklo v domácnosti nemusí byť len na oknách. Čoraz viac ľudí sa rozhoduje pre sklo aj v podobe zábradlia. Zábradlie na balkóne už dávno nemusí byť len drevené lebo kovové. Sklo je mimoriadne moderný materiál, ktorý zabezpečí bezpečnosť, ale aj dizajnovú stránku. Množstvo ľudí sa obáva skleneného zábradlia na balkóne najmä z dôvodu bezpečnosti.

sklenené zábradli

Toho sa však nemusíte báť. Zábradlia sú z tvrdeného skla a je takmer nemožné ich rozbiť. Ukotvenie skleneného zábradlia je pomocou bodových úchytiek. Najčastejšie sa pri bodových úchytoch používa nerez. V kombinácii s nerezovom pôsobí sklo luxusne. Ďalším spôsobom ukotvenia zábradlia je do hliníkového profilu. Možnosťou je tiež zakotvenie skla do podlahy, kedy dostanete úplne čistý vzhľad. Sklenené zábradlie môžete použiť aj na schodisko. Zábradlie môžete doplniť tiež o madlo, ktoré si môžete zvoliť podľa vlastných predstáv. Či už drevené alebo nerezové, sklo je ľahko kombinovateľný materiál, ktorý môžete doplniť ktorýmkoľvek materiálom.

sklenené zábradlie

Miestnosti ako aj balkón inštaláciou skleneného zábradlia naberú úplne iný rozmer. Priestor bude presvetlenejší a navyše bude pôsobiť opticky väčší. Lmmont.sk sú poprední dodávatelia sklenených zábradlí ako na schodisko tak aj na balkón, ktorí splnia všetky vaše požiadavky. Odborný prístup je samozrejmosťou a môžete sa na nich obrátiť s akoukoľvek otázkou. Od spoločnosti dostanete aj certifikáty o bezpečnosti, takže sa skutočne nemáte čoho báť. Cenové kategórie sklenených zábradlí sa líšia vzhľadom na rôznu kvalitu rôzne požiadavky zákazníkov. Pre presnejšie cenové kategórie kontaktujte stránku len Lmmont.sk.