Boom vo svete svieditiel – LED svetlá

Posted on 9. 7. 2022 by

Celý LED sortiment je v súčasnosti jednotkou spomedzi všetkých druhov svietidiel. Prečo je tomu tak a aké výhody ponúka toto inovatívne riešenie osvetlenia? Pojem LED pochádza z anglického názvu Light Emitting Diode, čo do slovenčiny možno preložiť ako elektroluminiscenčná dióda. LED technológie v súčasnosti vytláčajú do úzadia všetky doteraz známe žiarovky a žiarivky, pretože ponúkajú naraz také obrovské množstvo výhod, ktorým sa žiarovky ani zďaleka nepribližovali. LED svetidlá za riadia do oveľa nižšej energetickej triedy, presnejšie do triedy A a nižšie. Ich elektrická spotreba je vážne minimálna, kým u klasických žiaroviek hovoríme o energetickej triede E – G, čo je podstatný rozdiel. Ďalšou výhodou je vysoká životnosť. LED žiarovky spravidla vydržia svietiť okolo 25 00p hodín.

Led svetlo

Narozdiel od klasických žiaroviek sú nenáročné na údržbu. Po zapnutí sa okamžite rozžiaria na 100%, nie je potrebné čakať na plnohodnotné svetlo. Taktiež im neprekáža časté vypínanie a zapínanie. Stále Vás to nepresvedčili a chcete ostať pri klasických žiarovkách? Potom by ste mali pamätať na to, že LED žiarovky sú oveľa ekologickejšie a šetria životné prostredie, keďže vydržia oveľa dlhšie a navyše neobsahujú absolútne žiadnu zdravie a život ohrozujúcu ortuť. Kde zoženiete najlepšie LED produkty, široký sortiment, z ktorého si môžete vyberať, bezkonkurenčné nízke, exkluzívne ceny? Jedine na ledprodukt.sk! Tento slovenský výrobca sídliaci v Senci ponúka presne to, čo potrebujete!

Led svetlo

Na ich stránke nielenže výhodne nakúpite, ale taktiež u nich nájdete užitočné rady, tipy, odporúčania na správne a kvalitné inštalovanie osvetlenia. Pokiaľ ste sa rozhodli povedať „ÁNO„ kvalitným LED svietidlám, ktoré ušetria Vaše náklady za elektrickú energiu, avšak nie na úkor slabej svietivosti a životnosti, potom klikajte na LED svetlá https://www.ledprodukt.sk/.