Rubrika: Služby

Vychýrené tantrické salóny

Posted on 16. 9. 2023 by

Tantrická masáž https://magictantra.sk/ je veľmi vyhľadávaný druh erotickej masáže, ktorý vám dokáže pomôcť nielen s telesnými problémami, ale predovšetkým s tými psychickými. Nie veľa ľudí vie o tom, aké zdravotné benefity tieto masáže prinášajú. Prostredníctvom tantrického masážneho programu bude odpočinok dopriaty nielen telu, ale predovšetkým duši, mysli a duchovi tak, aby bola opätovne nastolená rovnováha vo vašom vnútornom svete. Tantrické masážne salóny vám ponúkajú množstvo spôsobov, ako toto dosiahnuť. Tantrické masážne programy sú skutočne veľmi atraktívne, čo sa týka po stránke obsahovej aj cenovej.

žena

Osloviť dokážu skutočne každého. Tantrické masáže sú skvelé pre ľudí, ktorí majú akékoľvek problémy s milovaním seba samého. Tantrické masáže sa vykonávajú v tantrických masážnych salónoch, ktoré sú luxusnými zariadeniami. Tantrické masážne zariadenia s dlhodobou históriou možno nájsť aj u nás na Slovensku, pričom tie najvychýrenejšie sa vyrovnajú tým v zahraničí. Tantrické masážne salóny sú často nazývané aj oázami pokoja, pretože sa v nich dokážete pomyselne odpútať od okolitého hmotného sveta a zhonu dnešnej modernej doby. Tantrické masáže sú skvelé na očistenie preplnenej a unavenej mysle, ktoré je každý deň zahlcovaná množstvom informácii a spracováva priveľa podnetov.

masáž

Dvere tantrického masážneho salóna sú otvorené každému, kto to potrebuje a je to ochotný využiť. Masáže vám pomôžu skvele sa uvoľniť. Pokiaľ ste sa rozhodli navštíviť tantrický masážny salón a nikdy predtým ste v ňom neboli, určite sa odporúča informovať sa o základných pravidlách, ktoré v týchto salónoch panujú a vyhnúť sa tak prípadným nepríjemnostiam. Taktiež je na mieste informovať sa o tom, ako najlepšie sa dá na takúto masáž pripraviť. Všetko potrebné nájdete na internetových stránkach tantrických masážnych salónov.

Wellness pobyt pre každého

Posted on 11. 4. 2023 by

Na Slovensku máme neskutočné možnosti výberu wellness pobytu. Wellness pobyty zažívajú po hluchých rokoch počas korony opätovný comeback. Konečne môžeme navštíviť reštaurácie, ubytovať sa v hoteli, aké najmä užiť si oddych vo wellnesse. Kto by nemal rád wellness pobyt? Počas predĺženého víkendu či dokonca celého týždňa si môžete užívať prírodu, hory a atrakcie nášho Slovenska a v poobedných hodinách stráviť čas v príjemnom, čistom wellnesse. Len si to predstavte. V piatok si zoberiete voľno v práci a vycestujete do Tatier, na Donovaly, na Oravu a prakticky kamkoľvek na Slovensko, kde sa vám páči.

Tatry

Skutočne každý kút Slovenska poskytuje turistom možnosť užiť si niekoľko dní v krásnej lokalite. A tomu je prispôsobené aj naše hotelierstvo. Vo vybudovaných lokalitách nájdete klasické, ale aj luxusné hotely, ktoré sú vybavené službami, v ktorých nesmie chýbať wellness. Wellness v hoteloch často krát pozostáva z bazénu, v niektorých hoteloch aj vonkajšieho, vírivky a saunového sveta. Relax si môžete dopriať v oddychovej miestnosti, kde zabudnete úplne na všetko. Na takomto wellness pobyte uvoľnite svoje telo, ale aj myseľ. Prečo si teda raz za čas takýto pobyt nedopriať?

masáž

Wellness pobyt aj s deťmi.

Aj keď je pravda, že na wellness pobytoch vidíme častejšie páry, ktoré si prišli užiť voľný spoločný čas, ani v prípade detí sa takéhoto pobytu nemusíte vzdať. Dnes sú wellness zóny v hoteloch rozdelené na časti, kam deti môžu vstúpiť a naopak, kam majú vstup zakázaný. Vy tak môžete tráviť čas vo vírivke či v bazéne aj so svojimi deťmi. Dokonca, niektoré wellness centrá umožňujú pobyt v niektorých typoch sáun už aj deťom. Kde hľadať wellness pobyt? Kvalitné hotely a služby, ponúkajú wellness pobyty travelguide. Nájdite svoj vysnívaný wellness pobyt ešte dnes na travelguide.sk.

Ani komunikačná technika nie je nezničiteľná, sem-tam potrebuje opravu

Posted on 2. 12. 2022 by

Vlastniť mobil, tablet a počítač či notebook nie je v súčasnosti nič výnimočné, všetky patria k bežnej výbave moderného človeka a sú využívané v maximálnej miere. Vyťaženosť zariadení si však vyberá aj svoju daň, kazia sa a poškodzujú. Na ich opravu treba odborný zásah, ktorý poskytujú v servisoch aj na mobilovo.sk. Používaním akýchkoľvek produktov dochádza k ich opotrebovaniu, týka sa to všetkých zariadení, nielen kuchynských spotrebičov, ale do servisu sme nútení odniesť aj mobil, tablet či notebook. Výrobcovia tejto techniky veľmi dobre poznajú zvyky zákazníkov a vedia, že nie každý s nimi zaobchádza opatrne a že nastanú aj nepríjemné situácie, keď nám napríklad spadne z ruky telefón alebo naprší do notebooku a podobne.

Rozobrať a opraviť, ak nefunguje

Okrem poškodenia, ktoré je evidentne zapríčinené spotrebiteľom, sa môže stať, že batéria zoslabne alebo sa nedokáže nabíjať, nepodarí sa vám zariadenie zapnúť či štrajkuje procesor, a to už patrí do rúk odborníkom. V servise mobilovo Mobilovo tieto bežné problémy riešia každý deň, vaše zariadenie podrobia diagnostike a zistia, v čom je problém, potom nie je nič jednoduchšie, len zariadenie opraviť alebo poškodené časti vymeniť.

Spotrebitelia majú síce na všetku techniku 2-ročnú záruku, no aj počas tejto doby sa prihodia nepríjemné situácie, ktoré musíte riešiť hneď, v tom prípade sa pokojne obráťte na profesionálny tím, ktorý bude vedieť ako postupovať. Pokojne sa im môžete zdôveriť s tým, čo sa so zariadením stalo, ak ste si vedomí napríklad toho, že vám spadol do vody alebo na tvrdú zem, iba tak bude možné nájsť príčinu poškodenia a aj spôsob opravy.

Smartphony sa tiež môžu pokaziť

Oprava je na profesionálnej úrovni a náhradné diely sú originálne, servis poskytujú na značky Samsung, Motorola, iPhone, Huawei, ale aj iné značky, dokonca u nich môžete nakúpiť aj príslušenstvo ako sú karty, sklá či fólie a podobne.

Najčastejšie však vykonávajú:

-opravy tabletov Huawei a Samsung

-opravy a servis smartphonov či mobilov na počkanie všetkých spomínaných značiek

-opravy a servis notebookov

-výkup mobilov

Pleasure and passion

Posted on 27. 5. 2022 by

Erotic massages bratislavatantra.sk are a type of massage suitable only for adults. It is also experience, that is highly pleasant, involving full-body massage that many people enjoy on a regular basis. These massages are nowadays in high demand for a variety of reasons. The most frequent motives are emotional and social issues, like those in romantic relationships, which plague many couples. They are, nonetheless, desired especially by those who do not have companions or are just only preparing for a potential relationship. These massages are also favourite among many who want to just unwind or simply enjoy something new.

Erotic massage

Because this is a sexual procedure, it is totally normal to go through the massage in specialized salons together with highly-trained masseurs of your choice. It is critical that the client feels at ease and calm in the environment in they are massaged, therefore the consultation with your masseur about this is crucial. It is also essential to express your expectations and intentions.

Erotic massage

During the massage, the professional caresses every area of the client`s body that the masseur is allowed to touch (according to limits set by client) using a special massage oil or other equipment like stones, although it is frequently done just with their hands. Working just with one`s hands heightens the overall experience and creates area for energy exchange. It is crucial to understand, that the energy exchange can occur only in space of total comfort and intimacy. The spirituality and mental condition of both the masseur and the client are also critical to the final outcome of the massage.

The effect of this procedure on the client’s life is tremendous and lasting. It is difficult to jus pin-point the exact benefits, but it is safe to say that those who go through this practice regularly can spot a huge change in their lifestyle and outlook on the world around us.

Nechajte si pri sťahovaní v Bratislave pomôcť

Posted on 10. 5. 2022 by

Poradíme vám. Sťahovanie je veľký projekt celej rodiny, ktorý zaberá veľa času a vyžaduje si veľa energie. Či už je dôvod k sťahovaniu radostný, alebo menej radostný, je dobré si nechať s touto náročnou úlohou pomôcť. Energia, ktorú ušetríte pri sťahovaní sa vám iste zíde.

Samo sťahovanie Bratislava

Pokiaľ máte len svoje osobné veci, ktoré zbalíte do niekoľkých krabíc, nemusíte možno hneď najímať sťahovaciu firmu. No miesto toho, aby ste všetky svoje veci odnášali niekoľkokrát osobným autom, skúste zvážiť prenajatie sťahovacej dodávky aj so šoférom. Väčšie auto vám pomôže ušetriť čas a aj náklady na benzín. Nezabúdajte si v tomto jednoduchšom prípade nakúpiť tie správne sťahovacie krabice, ktoré majú na bokoch otvory – úchytky, aby sa ľahko dali prenášať. Vo firme Sťahovanie Bonus zaplatíte pri samo sťahovaní asi 28€/ hodinu. A problém s autom máte vyriešený.

Sťahovanie sťahovaciou firmou

Sťahovanie nábytku Bratislava

Pokiaľ potrebujete okrem osobných vecí presťahovať aj nábytok, tu už je pomoc sťahovacej firmy priam nutná. Sťahovanie nábytku Bratislava Stahovanie-bonus vám však vie pomôcť aj v tomto prípade. Neváhajte ich požiadať o bezplatnú cenovú kalkuláciu, ktorú po obhliadke, alebo preštudovaní fotografií priestorov pre vás s radosťou vyhotovia. Cena sa odvíja od veľkosti priestorov a množstva zariadenia, s čím samozrejme súvisí aj počet pracovníkov, ktorých budete na presťahovanie potrebovať. Pri 1-2 izbovom byte je to približne 38€/hodinu, pri 3-4 izbovom byte zase 48€/hodinu.

Sťahovanie nábytku

Pracovníci sťahovacej firmy nábytok rozmontujú, zabalia, znesú a naložia do auta. Na mieste určenia následne všetko vynesú a zmontujú. Montáž nábytku je už v cene za sťahovanie. Navyše, ak máte starý nábytok alebo elektroniku, ktorú už nechcete, firma Sťahovanie Bonus za vás tento problém vyrieši a ekologicky nábytok a elektro zlikviduje. Neváhajte si sťahovanie nábytku v Bratislave objednať u firmy. Objednajte si obhliadku a cenovú kalkuláciu zdarma.

Upratovací servis, na ktorý sa možno spaľahnúť!

Posted on 4. 4. 2022 by

A to aj napriek tomu, že môže ísť o veľmi jednoduchý servis, ako napríklad upratovať, a môže sa vám zdať, že v tejto oblasti skutočne nie je čo pokaziť. Pravda je však taká, že v oblasti takmer každej služby je možné niečo pokaziť a aj napriek tomu, že to mnohým ľuďom nepríde až také dôležité upratovacie služby sú veľmi dôležité, aby boli čo najviac diskrétnejšie a najvyššej kvality, pretože predsa ide o cudzieho človeka, ktorý sa bude pohybovať vo vašej domácnosti. Rovnako tak ide o službu, ktorá ak nebude spravená poriadne, akoby ani nebola spravená a práve preto je dôležité nájsť si spoločnosť, ktorá vám poskytne iba tie najkvalitnejšie služby v plnohodnotnom prevedení, ktoré si zaslúžite a na ktoré sa budete môcť vždy obrátiť akúkoľvek chvíľu, kedy budete najviac tejto služby potrebovať.

utieranie prachu

Ak preto hľadáte aj vy upratovací servis V Spišskej Novej Vsi a okolí určite neprehliadnite našu spoločnosť, ktorá vám zaručuje ten najlepší upratovací servis už niekoľko rokov a práve vďaka tomu sa na trhu drží už veľmi dlho, môžete si byť istí, že budete spokojní! Nájsť vhodný upratovací servis môže byť oveľa komplikovanejší, než si mu zmysleli a práve preto stavte aj vy na tých najlepších na súčasnom trhu a dobré si upratovanie, ktoré bude naozaj stáť za vaše peniaze a pri ktorom si budete môcť byť istí, že budete zaručene spokojní.

umývanie podlahy

Nájsť vhodnú pani na upratovanie je rovnako tak veľmi dôležité z dlhodobého hľadiska, ak ste si istí, že budete upratovacie služby využívať častejšie, než iba jedenkrát je dobré nájsť si niekoho, kto bude pravidelne chodiť k vám domov a upratovať vašu domácnosť a pri kom budete môcť vedieť, že je diskrétny a že si drží profesionálny odstup od vášho súkromia. Práve preto je dôležité, aby ste si vybrali vhodný typ spoločnosti a rovnako tak aj vhodný typ služby pre vaše vlastné potreby, aby ste boli spokojní s tým ako bude vaša domácnosť uprataná a udržiavaná počas dlhých nasledujúcich rokov spolupráce s nami!

Ako postupovať pri likvidácií spoločnosti?

Posted on 20. 3. 2022 by

Dôvodov na ukončenie podnikateľskej činnosti môže byť mnoho a je len na vás či sa ju rozhodnete predať alebo zlikvidovať. Pokiaľ sa rozhodnete pre druhú možnosť, ktorou je likvidácia spoločnosti, je potrebné najprv samotnú spoločnosť zrušiť. Až po jej zrušení bude možné začať likvidačný proces, počas ktorého sa bude rozdeľovať majetok, podľa daných majetkových pomerov. Likvidácia spoločnosti pozostáva z určitej postupnosti krokov, ktoré je nevyhnutné dodržať. O zrušení spoločnosti spolu aj s jej následnou likvidáciou rozhoduje orgán, ktorým je Valné zhromaždenie. Po zvolaní Valného zhromaždenia je nevyhnutné, aby bol tento krok odsúhlasený minimálne dvomi tretinami hlasov zo všetkých spoločníkov. Ukončenie na základe zvolania Valného zhromaždenia však musí byť uvedené v Spoločenskej zmluve, pretože ak nie je, môže byť spoločnosť zrušená iba na základe uzatvorenej dohody medzi spoločníkmi. Podobne je to pri spoločnosti, ktorú založil iba jeden zakladateľ, v tomto prípade postačuje iba jeho rozhodnutie o zrušení s likvidáciou.

zrušenie spoločnosti

Po uskutočnení rozhodnutia o likvidácií je ďalej treba určiť likvidátora, ktorý bude zodpovedný za celý likvidačný proces. Úlohou likvidátora je taktiež aj podanie Návrhu na zápis vstupu spoločnosti do likvidácie, ku ktorému je potrebné doložiť aj splnomocnenie o tom, že zvolená osoba je vybraná ako likvidátor a rovnako aj rozhodnutie o likvidácií od Valného zhromaždenia, prípadne zakladateľa.

likvidácia spoločnosti

Osoba zvolená ako likvidátor sa potom zapíše aj do Obchodného registra a spoločnosť musí od začiatku vstupu do likvidačného procesu používať obchodné meno s dodatkom „v likvidácií“. Likvidátor by mal o vstupe spoločnosti do likvidácie informovať aj všetkých jej veriteľov, aby sa mohli vyriešiť ich pohľadávky. Po vyplatení všetkých pohľadávok likvidátor vytvorí Správu o priebehu likvidačného procesu aj spolu s účtovnou závierkou a Návrhom na rozdelenie zvyšného likvidačného zostatku. Tieto dokumenty sa budú podávať ako prílohy k Návrhu na vymazanie spoločnosti z Obchodného registra. Vymazaním z Obchodného registra sa následne spoločnosť považuje za oficiálne zlikvidovanú.

Cudzie dotyky môžu byť veľmi vzrušujúce

Posted on 19. 1. 2022 by

Vyhnúť sa stresu dnes nie je možné aj keď každého z nás ovplyvňuje do inej miery, beh života sa nedá zastaviť, môžeme ho len trocha korigovať. Znamená to, že by sme si mali nájsť čas aj na meditácie, relax, svoje koníčky, sem-tam sa pozastaviť a vypnúť myseľ, aby sa zresetovala a mohla potom ďalej naplno fungovať. Jednou z možností je absolvovať rituál nuru masáže.

Pod sprchou sa vzrušenie znásobí

Nuru masáž patrí do skupiny tantrických masáží, ktoré sú dobre známe aj medzi Slovákmi. Salóny ich poskytnú každému dospelému a zdravému záujemcovi, samozrejme, diskrétne a v 100% hygienických podmienkach, čoho dôkazom je aj fakt, že potom ako sa objednáte na presný čas, vás v salóne bude čakať nuru masáž masérka podľa vašich predstáv so šálkou čaju alebo kávy a možnosťou osprchovať sa. Tieto salóny však nemajú v náplni práce sexuálne služby a ak by ste prišli podnapití alebo chorí, tak vás slušne odmietnu.

Vybrať si masáž vhodnú pre seba nie je vôbec ľahké, z množstva ponúkaných typov sú všetky lákavé, no ak chcete trocha viac vzrušenia a príjemných dotykov tela na telo, skúste „nuru masáž“. Pod rukami a telom šikovnej tantra masérky sa budete roztápať vzrušením, najprv si spoločne užijete chvíľu hygienickej očisty pod sprchou, ktorá vás dostatočne rozpáli a pripraví na nasledujúcu masáž „telo na telo“. K tomu, aby boli dotyky hladké a kĺzavé, masérka používa nuru gél, postupne ho nanesie na celé vaše telo rukami a jeho kĺzavé vlastnosti si vychutnáte spolu pri maznaní a hladkaní.

Atraktívna masérka so šikovnými rukami

V Bratislave sa v salónoch nuru masáže vykonávajú na špeciálnej, na tento druh masáže určenej plachte. Aké má zákazník pocity pri takýchto rituáloch si môže vyskúšať každý, chce to len trocha odvahy, navštíviť internetové stránky a nájsť salón, ktorý vám bude vyhovovať. Diskrétnosť je zaručená všade, toho sa báť nemusíte. A výčitky svedomia voči partnerovi takisto nie sú namieste, nechcete ho predsa podviesť, ale naopak, zrelaxovať telo a zresetovať myseľ, a to má zmysel aj pre vaše ďalšie kvalitné výkony doma aj v práci.

tejto stránky, budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.

Krtkovanie v Bratislave

Posted on 17. 12. 2021 by

Pri starostlivosti o vašu domácnosť by ste nemali zabúdať ani na pravidelné čistenie potrubí a kanalizácie. Pýtate sa ako je možné, že vaše potrubia potrebujú špeciálnu starostlivosť? Pri ich každodennom používaní sa na ich stenách usádza mastnota a špina, vďaka ktorej je zabránené správnemu prietoku vody. V domácnosti to môžete pozorovať ako slabé odtekanie vody v umývadle. Čím je špiny viac, tým slabší je odtok vody. Slabý odtok z umývadiel, drezu, vane či sprchového kútu však nie je jediným problémom, ktorý vzniká pri zanedbaní čistenie kanalizácie a potrubí. Zápach, ktorý vytvára usadená špina, sa môže šíriť vašou domácnosťou a vy nebudete vedieť odkiaľ je. Preto už viac neodkladajte vyčistenie vašich potrubí a kanalizácie.

čistenie kanalizácií

Toto čistenie alebo aj takzvané krtkovanie Bratislava Ab-krtkovanie je možné robiť dvoma spôsobmi. Prvým spôsobom je vysokotlakové čistenie. Ako už vieme podľa názvu, na toto čistenie sa využíva vysoký tlak vody, ktorý vytlačí mastnotu z potrubí a tak ich opäť spriechodní. Druhým spôsobom je elektromechanické čistenie, ktoré využíva rotujúce kovové špirály rôznych veľkostí, takže vďaka nim môžeme vyčistiť potrubia rôznych priemerov. Na oba typy čistenia využívame naše vozidlá, v ktorých máme zabudovaný elektromotor a čerpadlo vody.

poklop kanalizácie

Naše služby krtkovania kanalizácií a potrubí ponúkame v Bratislave nonstop. Avšak nenechávajte problém so svojimi potrubiami zájsť až tak ďaleko, že vám vyrazí odtoky v dome a vy budete prekvapený nepríjemným problémom. Ak sa budete o vaše potrubia pravidelne starať, vyhnete sa nepríjemnostiam. Ak ste z Bratislavy, nechajte túto prácu na kvalifikovaných odborníkov s množstvom skúseností, ktorý sa o to postarajú za vás. Naši pracovníci sú v tejto oblasti skúsení, a preto sa na nich môžete spoľahnúť. Vďaka nášmu profesionálnemu prístupu a dlhoročným skúsenostiam bude vaša starostlivosť o potrubia a kanalizáciu menej nepríjemnou.

Hľadáte vhodnú sro spoločnosť na predaj?

Posted on 12. 12. 2021 by

Aj napriek tomu, že by ste chceli mať svoje vlastné podnikanie a napriek tomu, že by ste chceli mať všetko pod kontrolou vás od založenie vlastnej spoločnosti odráža komplikovaný a zložitý proces založenia vlastnej spoločnosti, ktorý by aby sa veľmi veľa času energie a pravdepodobne aj financií? Ak ste aj vy odhodlaný začať s vaším vlastným podnikaním, ale nie ste si istí ako by ste to mali spraviť ponúkame vám ideálny spôsob, ktorý sa nám bude pravdepodobne hodiť a odkiaľ ste možno vôbec ani netušili, že existuje a dokáže vám veľmi jednoducho zjednodušiť podnikanie a rovnako tak aj štart nového, veľkého biznisu! Predaj sro platca DPH je typ služby ku ktorému máte veľmi jednoduchý prístup na našej internetovej stránke a vďaka ktorej si môžete veľmi jednoducho vybrať Vašu vlastnú novú sro spoločnosť, ktorá vznikla preto aby bola ďalej posunutá na predaj tým, ktorí ju potrebujú a nemajú veľa času nazbyt. Ak chcete preto aj vy podporiť vaše podnikanie a rovnako tak chcete mať istotu, že už onedlho sa budete môcť venovať tomu, čomu sa možno už veľmi dlho to určite venovať a to bez zbytočného zakladanie vašej vlastnej sro spoločnosti, práve teraz ste našli ideálny typ služby aj pre vás!

písanie na tablete

Niekedy môže byť rozhodovanie či ísť alebo neísť do vlastného podnikania veľmi komplikovaný, najmä ak zvažujete všetky pre a proti, avšak my vám toto rozhodnutie jednoznačne zjednodušíme, pretože vďaka nám a vďaka našim ready-made spoločnosti môžete začať s vaším vlastným podnikaním už onedlho s tým, že sro, ktorú si vyberiete bude obsahovať všetky potrebné komponenty, aby ste sa mohli začať venovať tomu, čomu sa venovať chcete okamžite!

návrh plánu

Začať s podnikaním môže byť veľmi jednoduché ak viete, kam ísť a čo robiť, a práve preto sme tu my a radi vám pomôžeme zo všetkým, s čím si neviete sami poradiť alebo s tým čomu sa možno dlho vyhýbate, pretože si nie ste istí ako na to a nerozumiete sa to záležitosti zakladanie vašej vlastnej s.r.o. spoločnosti. U nás si môžete ideálnu sro pre vás zarezervovať ešte dnes!