Wellness pobyt pre každého

Posted on 11. 4. 2023 by

Na Slovensku máme neskutočné možnosti výberu wellness pobytu. Wellness pobyty zažívajú po hluchých rokoch počas korony opätovný comeback. Konečne môžeme navštíviť reštaurácie, ubytovať sa v hoteli, aké najmä užiť si oddych vo wellnesse. Kto by nemal rád wellness pobyt? Počas predĺženého víkendu či dokonca celého týždňa si môžete užívať prírodu, hory a atrakcie nášho Slovenska a v poobedných hodinách stráviť čas v príjemnom, čistom wellnesse. Len si to predstavte. V piatok si zoberiete voľno v práci a vycestujete do Tatier, na Donovaly, na Oravu a prakticky kamkoľvek na Slovensko, kde sa vám páči.

Tatry

Skutočne každý kút Slovenska poskytuje turistom možnosť užiť si niekoľko dní v krásnej lokalite. A tomu je prispôsobené aj naše hotelierstvo. Vo vybudovaných lokalitách nájdete klasické, ale aj luxusné hotely, ktoré sú vybavené službami, v ktorých nesmie chýbať wellness. Wellness v hoteloch často krát pozostáva z bazénu, v niektorých hoteloch aj vonkajšieho, vírivky a saunového sveta. Relax si môžete dopriať v oddychovej miestnosti, kde zabudnete úplne na všetko. Na takomto wellness pobyte uvoľnite svoje telo, ale aj myseľ. Prečo si teda raz za čas takýto pobyt nedopriať?

masáž

Wellness pobyt aj s deťmi.

Aj keď je pravda, že na wellness pobytoch vidíme častejšie páry, ktoré si prišli užiť voľný spoločný čas, ani v prípade detí sa takéhoto pobytu nemusíte vzdať. Dnes sú wellness zóny v hoteloch rozdelené na časti, kam deti môžu vstúpiť a naopak, kam majú vstup zakázaný. Vy tak môžete tráviť čas vo vírivke či v bazéne aj so svojimi deťmi. Dokonca, niektoré wellness centrá umožňujú pobyt v niektorých typoch sáun už aj deťom. Kde hľadať wellness pobyt? Kvalitné hotely a služby, ponúkajú wellness pobyty travelguide. Nájdite svoj vysnívaný wellness pobyt ešte dnes na travelguide.sk.