Cudzie dotyky môžu byť veľmi vzrušujúce

Posted on 19. 1. 2022 by

Vyhnúť sa stresu dnes nie je možné aj keď každého z nás ovplyvňuje do inej miery, beh života sa nedá zastaviť, môžeme ho len trocha korigovať. Znamená to, že by sme si mali nájsť čas aj na meditácie, relax, svoje koníčky, sem-tam sa pozastaviť a vypnúť myseľ, aby sa zresetovala a mohla potom ďalej naplno fungovať. Jednou z možností je absolvovať rituál nuru masáže.

Pod sprchou sa vzrušenie znásobí

Nuru masáž patrí do skupiny tantrických masáží, ktoré sú dobre známe aj medzi Slovákmi. Salóny ich poskytnú každému dospelému a zdravému záujemcovi, samozrejme, diskrétne a v 100% hygienických podmienkach, čoho dôkazom je aj fakt, že potom ako sa objednáte na presný čas, vás v salóne bude čakať nuru masáž masérka podľa vašich predstáv so šálkou čaju alebo kávy a možnosťou osprchovať sa. Tieto salóny však nemajú v náplni práce sexuálne služby a ak by ste prišli podnapití alebo chorí, tak vás slušne odmietnu.

Vybrať si masáž vhodnú pre seba nie je vôbec ľahké, z množstva ponúkaných typov sú všetky lákavé, no ak chcete trocha viac vzrušenia a príjemných dotykov tela na telo, skúste „nuru masáž“. Pod rukami a telom šikovnej tantra masérky sa budete roztápať vzrušením, najprv si spoločne užijete chvíľu hygienickej očisty pod sprchou, ktorá vás dostatočne rozpáli a pripraví na nasledujúcu masáž „telo na telo“. K tomu, aby boli dotyky hladké a kĺzavé, masérka používa nuru gél, postupne ho nanesie na celé vaše telo rukami a jeho kĺzavé vlastnosti si vychutnáte spolu pri maznaní a hladkaní.

Atraktívna masérka so šikovnými rukami

V Bratislave sa v salónoch nuru masáže vykonávajú na špeciálnej, na tento druh masáže určenej plachte. Aké má zákazník pocity pri takýchto rituáloch si môže vyskúšať každý, chce to len trocha odvahy, navštíviť internetové stránky a nájsť salón, ktorý vám bude vyhovovať. Diskrétnosť je zaručená všade, toho sa báť nemusíte. A výčitky svedomia voči partnerovi takisto nie sú namieste, nechcete ho predsa podviesť, ale naopak, zrelaxovať telo a zresetovať myseľ, a to má zmysel aj pre vaše ďalšie kvalitné výkony doma aj v práci.

tejto stránky, budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.