Nechajte si pri sťahovaní v Bratislave pomôcť

Posted on 10. 5. 2022 by

Poradíme vám. Sťahovanie je veľký projekt celej rodiny, ktorý zaberá veľa času a vyžaduje si veľa energie. Či už je dôvod k sťahovaniu radostný, alebo menej radostný, je dobré si nechať s touto náročnou úlohou pomôcť. Energia, ktorú ušetríte pri sťahovaní sa vám iste zíde.

Samo sťahovanie Bratislava

Pokiaľ máte len svoje osobné veci, ktoré zbalíte do niekoľkých krabíc, nemusíte možno hneď najímať sťahovaciu firmu. No miesto toho, aby ste všetky svoje veci odnášali niekoľkokrát osobným autom, skúste zvážiť prenajatie sťahovacej dodávky aj so šoférom. Väčšie auto vám pomôže ušetriť čas a aj náklady na benzín. Nezabúdajte si v tomto jednoduchšom prípade nakúpiť tie správne sťahovacie krabice, ktoré majú na bokoch otvory – úchytky, aby sa ľahko dali prenášať. Vo firme Sťahovanie Bonus zaplatíte pri samo sťahovaní asi 28€/ hodinu. A problém s autom máte vyriešený.

Sťahovanie sťahovaciou firmou

Sťahovanie nábytku Bratislava

Pokiaľ potrebujete okrem osobných vecí presťahovať aj nábytok, tu už je pomoc sťahovacej firmy priam nutná. Sťahovanie nábytku Bratislava Stahovanie-bonus vám však vie pomôcť aj v tomto prípade. Neváhajte ich požiadať o bezplatnú cenovú kalkuláciu, ktorú po obhliadke, alebo preštudovaní fotografií priestorov pre vás s radosťou vyhotovia. Cena sa odvíja od veľkosti priestorov a množstva zariadenia, s čím samozrejme súvisí aj počet pracovníkov, ktorých budete na presťahovanie potrebovať. Pri 1-2 izbovom byte je to približne 38€/hodinu, pri 3-4 izbovom byte zase 48€/hodinu.

Sťahovanie nábytku

Pracovníci sťahovacej firmy nábytok rozmontujú, zabalia, znesú a naložia do auta. Na mieste určenia následne všetko vynesú a zmontujú. Montáž nábytku je už v cene za sťahovanie. Navyše, ak máte starý nábytok alebo elektroniku, ktorú už nechcete, firma Sťahovanie Bonus za vás tento problém vyrieši a ekologicky nábytok a elektro zlikviduje. Neváhajte si sťahovanie nábytku v Bratislave objednať u firmy. Objednajte si obhliadku a cenovú kalkuláciu zdarma.