Ani komunikačná technika nie je nezničiteľná, sem-tam potrebuje opravu

Posted on 2. 12. 2022 by

Vlastniť mobil, tablet a počítač či notebook nie je v súčasnosti nič výnimočné, všetky patria k bežnej výbave moderného človeka a sú využívané v maximálnej miere. Vyťaženosť zariadení si však vyberá aj svoju daň, kazia sa a poškodzujú. Na ich opravu treba odborný zásah, ktorý poskytujú v servisoch aj na mobilovo.sk. Používaním akýchkoľvek produktov dochádza k ich opotrebovaniu, týka sa to všetkých zariadení, nielen kuchynských spotrebičov, ale do servisu sme nútení odniesť aj mobil, tablet či notebook. Výrobcovia tejto techniky veľmi dobre poznajú zvyky zákazníkov a vedia, že nie každý s nimi zaobchádza opatrne a že nastanú aj nepríjemné situácie, keď nám napríklad spadne z ruky telefón alebo naprší do notebooku a podobne.

Rozobrať a opraviť, ak nefunguje

Okrem poškodenia, ktoré je evidentne zapríčinené spotrebiteľom, sa môže stať, že batéria zoslabne alebo sa nedokáže nabíjať, nepodarí sa vám zariadenie zapnúť či štrajkuje procesor, a to už patrí do rúk odborníkom. V servise mobilovo Mobilovo tieto bežné problémy riešia každý deň, vaše zariadenie podrobia diagnostike a zistia, v čom je problém, potom nie je nič jednoduchšie, len zariadenie opraviť alebo poškodené časti vymeniť.

Spotrebitelia majú síce na všetku techniku 2-ročnú záruku, no aj počas tejto doby sa prihodia nepríjemné situácie, ktoré musíte riešiť hneď, v tom prípade sa pokojne obráťte na profesionálny tím, ktorý bude vedieť ako postupovať. Pokojne sa im môžete zdôveriť s tým, čo sa so zariadením stalo, ak ste si vedomí napríklad toho, že vám spadol do vody alebo na tvrdú zem, iba tak bude možné nájsť príčinu poškodenia a aj spôsob opravy.

Smartphony sa tiež môžu pokaziť

Oprava je na profesionálnej úrovni a náhradné diely sú originálne, servis poskytujú na značky Samsung, Motorola, iPhone, Huawei, ale aj iné značky, dokonca u nich môžete nakúpiť aj príslušenstvo ako sú karty, sklá či fólie a podobne.

Najčastejšie však vykonávajú:

-opravy tabletov Huawei a Samsung

-opravy a servis smartphonov či mobilov na počkanie všetkých spomínaných značiek

-opravy a servis notebookov

-výkup mobilov