Bezpečné sklenené zábradlie

Posted on 15. 1. 2022 by

Dnes je moderný minimalizmus a čisté línie. Domy sa nesú v štýle moderného a jednoduchého štýlu. Najčastejšie používané materiály na výstavbu a interiér je sklo a kov. Práve sklo má viaceré využitia, ktoré mnoho ľudí nepozná. Sklo v domácnosti nemusí byť len na oknách. Čoraz viac ľudí sa rozhoduje pre sklo aj v podobe zábradlia. Zábradlie na balkóne už dávno nemusí byť len drevené lebo kovové. Sklo je mimoriadne moderný materiál, ktorý zabezpečí bezpečnosť, ale aj dizajnovú stránku. Množstvo ľudí sa obáva skleneného zábradlia na balkóne najmä z dôvodu bezpečnosti.

sklenené zábradli

Toho sa však nemusíte báť. Zábradlia sú z tvrdeného skla a je takmer nemožné ich rozbiť. Ukotvenie skleneného zábradlia je pomocou bodových úchytiek. Najčastejšie sa pri bodových úchytoch používa nerez. V kombinácii s nerezovom pôsobí sklo luxusne. Ďalším spôsobom ukotvenia zábradlia je do hliníkového profilu. Možnosťou je tiež zakotvenie skla do podlahy, kedy dostanete úplne čistý vzhľad. Sklenené zábradlie môžete použiť aj na schodisko. Zábradlie môžete doplniť tiež o madlo, ktoré si môžete zvoliť podľa vlastných predstáv. Či už drevené alebo nerezové, sklo je ľahko kombinovateľný materiál, ktorý môžete doplniť ktorýmkoľvek materiálom.

sklenené zábradlie

Miestnosti ako aj balkón inštaláciou skleneného zábradlia naberú úplne iný rozmer. Priestor bude presvetlenejší a navyše bude pôsobiť opticky väčší. Lmmont.sk sú poprední dodávatelia sklenených zábradlí ako na schodisko tak aj na balkón, ktorí splnia všetky vaše požiadavky. Odborný prístup je samozrejmosťou a môžete sa na nich obrátiť s akoukoľvek otázkou. Od spoločnosti dostanete aj certifikáty o bezpečnosti, takže sa skutočne nemáte čoho báť. Cenové kategórie sklenených zábradlí sa líšia vzhľadom na rôznu kvalitu rôzne požiadavky zákazníkov. Pre presnejšie cenové kategórie kontaktujte stránku len Lmmont.sk.