Rozhodnite sa pre moderné a nadčasové sklenené zábradlie

Posted on 23. 1. 2022 by

Aj v architektúre a v dizajne všetko so všetkým súvisí a každý prvok v ňom má svoje opodstatnenie. Platí to aj pre zábradlie, ktoré sa na prvý pohľad javí ako nedôležité, ale naopak má svoju presne vymedzenú funkciu, svoje opodstatnenie a z hľadiska dizajnu je takisto veľmi dôležité.

samonosné sklenené zábradlie

Zábradlie zo skla je nadčasovým variantom, ktorý v sebe spája eleganciu, luxus, praktické využitie, funkčnosť a maximálnu bezpečnosť. Skvele oživí aj staršie objekty, interiéry alebo exteriéry, dodá im moderný vzhľad, presvetlí ich a opticky zvýrazní. Má vždy čisté a jednoduché línie, dokonale prepúšťa svetlo, vytvára pocit neobmedzeného miesta, jeho ukončenia nie sú kovové a tmavé, priestor je preto stále jasný a presvetlený. Široká ponuka sklenených zábradlí je obsiahnutá v zabradlie na schody https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklene-zabradlie/, nájdete v nej mnohé inšpirácie a tipy na jeho realizáciu, možnosti jeho uchytenia a spôsobu prevedenia, či už formou úchytov, špeciálnych profilov alebo vo forme celosklenenej samonosnej plochy.

sklenené zábradlie do profilu

Špeciálne bodové úchyty alebo kvalitné profily sú vyrobené v úprave nerez a veľmi vkusne dopĺňajú sklenenú plochu s vhodnou povrchovou úpravou. Dokonale držia celé zábradlie, ktoré sa stáva bezpečným a spoľahlivým aj napríklad pre malé deti alebo seniorov. Špeciálne kotvenie zabezpečuje stabilitu zábradlia a celej sklenenej plochy, ktorá je realizovaná podľa platných technických noriem a predpisov, inak by kolaudácia objektu nebola možná. Rôzne povrchové úpravy v čírom alebo matnom prevedení aj vrátane rôznych farebných odtieňov sú možnosťami pre každý objekt, stačí si vybrať podľa Vášho štýlu. Ponúkaný servis je dokonalý aj v tom, že okrem precízneho zamerania, čo oceníte pri atypických požiadavkách, nerovnostiach a anomáliach v priestore ponúka aj odborné poradenstvo, profesionálny uhol pohľadu na riešenie určite oceníte aj Vy.