Pleťové masky proti vráskam

Posted on 18. 1. 2022 by

Každá z nás chce dobre vyzerať a netýka sa to len oblečenia ale rovnako aj našej pleti. Pleť vekom ochabuje a stráca na svojej štruktúre, elasticite a preto jej potrebujeme dodávať tú správnu výživu. Okrem viditeľných prejavov starnutia ako sú stenčenie pokožky, dehydratovaná pleť a jej vyššia citlivosť sú tu aj iné vonkajšie vplyvy, ako napríklad UV žiarenie, znečistenie ovzdušia a tým aj Vašej pokožky, a mnoho iných faktorov.

UV žiarenie

Nie je dôležité koľko máte rokov, Vaša pleť môže vyzerať dobre a môže byť zdravá v každom veku. Dôležité je vedieť sa o svoju pleť náležite a dôkladne postarať. Pleťové masky proti vráskam Amourdeadsea.sk si môžete užívať aj u Vás doma. Nemusíte chodiť do salónov krásy, nemusíte čakať na voľné termíny. S pleťovou maskou od nás si dokážete vytvoriť pleťový salón priamo u Vás doma, bez nutnosti navštívenia kozmetického salóna. Pleťové masky proti vráskam dodajú Vašej pokožke možnosť regenerácie a znovuzrodenia. Pleť dostane nie len novú výživu ale rovnako aj pružnosť, lesk a príjemnú vôňu.

pleťová maska

Kvalitné pleťové masky si užijete v pohodlí svojho domova takmer rovnako ako v kozmetickom salóne. Sú skutočne vysoko kvalitné a obsahujú bahno z mŕtveho mora a taktiež všetky pre pleť potrebné minerály. Razom zlepšia textúru Vašej pleti a dodajú jej mladosť a príjemnú vôňu, taktiež veľmi účinne zabraňujú starnutiu pokožky, krásne ju vypínajú a vysoko efektívne regenerujú a urýchľujú proces obnovy nových buniek. Kvalitná gravitačná maska Shemen Amour GOLD GRAWITY MASK so zlatom a obsahom bahna z mŕtveho mora je naviac obohatená o prírodné oleje, ktoré obsahujú vysokú koncentráciu EFA, kyseliny omega3 a 6, vitamíny E a spomínaný zlatý prášok, hroznový olej a železo. Je to vysoko kvalitná pleťová maska, ktorá Vám pomôže zregenerovať pleť a podporí jej hĺbkové čistenie. Pomáha spomaliť proces starnutia pleti. Po tejto maske bude Vaša pleť jemná, hladká, žiarivá a nádherne rozjasnená.