IBC kontajnery

Posted on 27. 3. 2023 by

Potrebujete preniesť veľké množstvo nejakej tekutiny, ale nikde ste nenašli veľké nádrže? Obráťte sa na Schoeller Allibert. My predávame veľké nádrže na tekutinu. U nás dostanete napríklad aj 1000 l plastové nádrže ibc kontajnery, ktoré nájdete pod názvom IBC (Intermediate Bulk Container) kontajnery. V ponuke máme tri typy IBC kontajnerov, výber správneho typu závisí od toho, akú tekutinu sa chystáte transportovať, alebo uskladniť. Môžete si vybrať z IBC Fruktus, ktorý je vyrobený tak, aby v ňom všetky ovocné a zeleninové šťavy ako aj iné tekutiny, ktoré podliehajú čerstvosti a nezávadnosti ostali dlho čerstvé, no dá sa v týchto kontajneroch transportovať a uskladňovať akákoľvek tekutina.

transport

IBC Excelsior je vhodný na všetky tekutiny ako aj pitnú vodu. IBC Exculsior zabezpečí čerstvosť a čistosť pitnej vody ako aj iných tekutín v najextrémnejších podmienkach, aj vďaka tomu sme za tento IBC kontajner získali dve ocenenia v oblasti nádrží na pitnú vodu. IBC Combo life je špeciálny typ našich IBC kontajnerov, pretože je to kontajner, ktorý sa dá poskladať. Ak je prázdny dá sa ľahko zložiť tak, aby nezaberal veľa priestoru. Dajú sa v ňom prenášať a uskladniť všetky potraviny ako aj medicínske tekutiny a nerizikové chemikálie. IBC contajner Combo Life je ideálny najmä na transport, vďaka svojmu skladaciemu systému.

IBC

Ak si nieste istý, aký kontajner je pre vás najlepší, radi vám poradíme. Stačí ak vyplníte náš kontaktný formulár, ktorý nájdete na našej stránke a vyplníte ho z vašimi otázkami, alebo nás môžete kontaktovať priamo na mail, ktorý bude presmerovaný rovno na nášho obchodného zástupcu. Taktiež nás môžete kontaktovať telefonicky, číslo nájdete na našej stránke v sekcii kontakty. Firma Schoeller Allibert okrem predaja ponúka svojim zákazníkom aj možnosť prenájmu svojich nádrží, môžete sa u nášho obchodného zástupcu poinformovať aj o tejto možnosti.