Záhadná tantra senzuálna masáž

Posted on 12. 8. 2021 by

S najväčšou pravdepodobnosťou ste už počuli o tantra masáži a ak nie, tak si v stručnosti predstavte spojenie klasickej masáže s tou erotickou, pri ktorej nechýba nahota a masáž intímnych partií. Cieľom je tu dosiahnuť dokonalé uvoľnenie a spokojnosť, sú to vlastne také hry s telom, ktoré k spôsobeniu príjemných pocitov neváhajú využiť aj sexualitu a masáž erotogénnych zón.

V porovnaní s klasickou masážou sa teda môže zdať pikantnejšia a intenzívnejšia hlavne na povzbudenie libida, na druhej strane to zas nie je nejaká sexuálna praktika, pri ktorej by dochádzalo k pohlavnému styku. Ideálne sa v partnerskom živote môže použiť ako predohra.

sexy modelka, erotika

Ale je to zároveň relaxačná praktika, ktorá sa poskytuje v tantra salónoch. Senzualna masaz dokonale uvoľňuje telo a účinne odstraňuje napätie, dá sa pri nej plnohodnotne zrelaxovať. A za týmto účelom ju zákazníci hľadajú v špecializovaných salónoch. Príjemnej atmosfére tam potom výrazne pomáha aj útulné a čisté prostredie, exotická hudba v pozadí, úvodná kúpeľ a úvodný rituál namaste. No a samozrejme sympatické tantra masérky, ktoré v tomto obore majú skúsenosť a sú zaučené.

  • Niekto si možno predstaví, že zákazníkmi sú tu len muži. Áno, väčšinou, ale v ponuke sú napríklad aj masáže pre páry, ktoré môže navštíviť pár spoločne.

blondýna, žena

Tantra salón okrem spomenutých postupov a prostredia poskytuje aj ďalšiu príťažlivú výhodu- bohatú ponuku služieb. Ak ste si mysleli, že celé je to len o jednej praktike, boli ste na omyle. Na výber je totiž určité „menu“ zložené hneď z niekoľkých zaujímavých senzuálnych praktík, pri niektorých napríklad masérka používa aj svoje telo, čo je ale praktika vhodnejšia už pre tých skúsenejších, ktorí vedia zvládnuť aj intenzívnejšie dotyky a pohyby.

https://youtu.be/c7L7sCFQOsg

Pre začiatočníkov bude bohatým zážitkom už samotná „classic tantra“ a ostatné techniky môžu v prípade záujmu skúsiť pri ďalšej návšteve.