Výber zábradlia na balkón

Posted on 7. 11. 2021 by

Ak zvažujete výber zábradlia na balkón, venujte výberu dostatočnú pozornosť, rozhodnite sa správne, pretože zábradlie na balkón môže výrazne ovplyvniť celkový vzhľad a štýl vášho príbytku. Pôsobí ako dizajnový prvok, ktorý dotvára celkové pôsobenie a atmosféru spolu s ďalšími výraznými prvkami v exteriérovej časti obydlia a jeho okolia, ako je napríklad plot.

vysnívaný balkón

Na výber máte množstvo možností a variantov, či už zvažujete montáž nerezového alebo kovaného zábradlia. Vyznačujú sa dlhou dobou životnosti, keďže sú z kvalitného materiálu, ktorý nie je náročný na údržbu. Záleží len na vás, ktorý typ zábradlia uprednostníte a ako sa rozhodnete vo vašom prípade, pre váš dom, byt, firmu a podobne. Pomôžeme vám pri realizácii vašej predstavy, poradíme vám a prispôsobíme zábradlie na balkón k celkovému typu a štýlu vášho obytného objektu.

Zábradlie na balkón zabezpečuje ochranu, bezpečnosť a oporu užívateľov daného priestoru a okrem toho dotvára celkové pôsobenie vašej obytnej jednotky. Vyznačuje sa prvotriednou kvalitou, dôkladnou výrobou a kontrolou produktu so zabezpečením požadovaného účelu. Spokojnosť zákazníkov je zaručená poskytnutím osobného prístupu od začiatku až do konca po samotnú realizáciu a montáž zábradlia na balkón.

výber zábradlia na balkón

Nerezové zábradlie na balkón

Nerezové zábradlie na balkón je vyrobené z kvalitných materiálov, je odolné voči pôsobeniu nepriaznivého počasia a iným nepriaznivým vplyvom. Aj v tomto prípade si vyžaduje určitú starostlivosť a ošetrenie, aby sme zaručili jeho pekný vzhľad na dostatočne dlhé obdobie. Kovové konštrukcie si vyžadujú nový náter. Postupujeme tak, že zábradlie zbavíme prachu, mastnoty, nečistôt a korózie. Použijeme vhodne riedenú farbu, ktorú nanášame na konštrukciu zábradlia. Postupujeme v smere zhora nadol v jednotlivých úsekoch. Nanášame dve až tri vrstvy, ktoré nechávame schnúť osem hodín pri priemernej dennej teplote.