Trojica najdostupnejších smartfónov tohto roka

Posted on 30. 8. 2018 by

Motorola Moto G6
Motorola zasiahla vysoko s prvými štyrmi generáciami moto G, ale s Moto G5 sa poprvýkrát popálila. Toto bol prvý telefón s označením G, ktorý sa na tomto zozname nedostal, ale Moto G6 vrátila firmu späť na svoje víťazné priečky v roku 2018.

mobil

Stručne povedané, Moto G6 je ohromujúci  dostupný smartfón. Fotoaparát je ideálny – kvalita obrázkov je úžasná z hľadiska toho, že ide o lacný telefón. Softvér je plný doplnkov vďaka vzhľadu a atmosfére Android.
Kľúčové vlastnosti: Procesor Octa-core 1.8GHz, Displej: 5.7 palcov, Vnútorná pamäť: 32 GB, fotoaparát 12 megapixelov, predný 5 megapixelov, operačný systém Android 8.0

Samsung Galaxy j5 2017
Spoločnosť Samsung má skvelý pokrok v tvorení  fantastických cenovo dostupných mobilných telefónov. V posledných  rokoch je to rad spoločnosti J-série a Galaxy J5 nie je výnimkou. Nielen, že nový J5 má obrovskú životnosť batérie, ale displej Super AMOLED – je jednoducho špička.  Aj výkon fotoaparátu zaznamenal výrazný upgrade, ktorý je dokonalý na to, aby vám dokázal vytvoriť vynikajúce snímky.
Kľúčové vlastnosti: Procesor Octa-core 1.6GHz, displej: 5,2 palca, vnútorná pamäť 16 GB, fotoaparát  13 megapixelov, operačný systém Android 7.0
Honor 9 Lite

Honor nie je práve najväčšou značkou smartfónov na Slovensku, je to vlastne odraz Huawei , ale 9 Lite by sa rozhodne nemal prehliadať. Najnovší telefón značky Honor je vybavený so špičkovými špecifikáciami a elegantným reflexným dizajnom, ktorý má výbornú viditeľnosť na slnku.

aplikace

A to nie je všetko. Zatiaľ čo v moto G6 nemusí mať rovnakú zdatnosť v oblasti fotografovania, rozlíšenie Honor 9 Lite s dvoma kamerami je vynikajúce a zachytáva jasné detailné informácie o vašich snímkach. Jediným problémom a dôvodom, prečo nie je na prvej priečke nášho zoznamu je, že jeho životnosť batérie nie je taká dobrá ako u konkurencie.
Kľúčové vlastnosti: Procesor Octa-core 2.3GHz, displej 5.7 palcov, pamäť: 64 GB, fotoaparát 13 megapixelov, predný 2 megapixely, operačný systém Android 8.0