Sklenené posuvné dvere

Posted on 8. 11. 2021 by

Prepojte účelovosť, funkčnosť a praktickosť s výborným vzhľadom a rozhodnite sa pre sklenené posuvné dvere. V prípade potreby dverí v úzkom priestore sú sklenené posuvné dvere ideálnym riešením. V priestrannom priestore vypovedajú o originalite a štýle, dodávajú celku príjemný vzhľad, pôsobia harmonicky a dotvárajú prostredie.

Sklenené dvere posuvné sú obľúbené v domoch, bytoch, firmách aj vďaka prieniku svetla, dojmu uceleného súvislého priestoru a modernému dizajnu. Možno zvažujete výber materiálu alebo spôsob otvárania pri tomto type posuvných dverí. Poradíme a pomôžeme vám, aby ste mohli s našou pomocou zrealizovať vašu predstavu a dotvoriť si váš príbytok alebo kanceláriu tak, aby zodpovedala vášmu plánu a preferenciám.

sklenené posuvné dvere

Môžete sa rozhodnúť pre jednokrídlové dvere, kde je posuvné jedno krídlo alebo dvojkrídlové sklenené posuvné dvere, kde sú posuvné obidva krídla. Ďalšou možnosťou je posúvanie jednotlivých krídel za seba alebo k sebe. Záleží na vašej voľbe, výbere a rozhodnutí. Priestor zostáva dostatočne presvetlený, čo je výhoda sklenených dverí a používa sa priehľadné alebo matné sklo. Používa sa tepelne tvrdené bezpečnostné sklo, ktoré zabezpečuje vysokú odolnosť tohto typu dverí. Ďalšou výhodou je vysoká odolnosť a jednoduchá údržba.

sklenené dvere vo verejnom priestranstve

Čo sa týka samotného skla, v ponuke je aj farebné sklo, vzorovo pieskované sklo alebo sklo so vzormi, motívmi a grafickou potlačou, ktoré si môžete vybrať z dostupnej ponuky, ale aj navrhnúť na základe vlastných nápadov a inšpirácie. Možnostiam sa medze nekladú, naopak, neustálym zlepšovaním a vynovovaním produktov, sa celková ponuka rozširuje. Novinkou je aj automatické otváranie a zatváranie dverí v prípade dvojkrídlových dverí alebo automatické dovretie dverí pomocou elektronického mechanizmu. Posuv sklenených posuvných dverí je tlmený s možnosťou uzamykania dverí. Z estetického hľadiska sa rozdeľujú na sklenené dvere so skrytým a s otvoreným lištovým mechanizmom. Uistite sa, čomu dávate prednosť a vyberte si z našej ponuky sklenených posuvných dverí na mieru ešte dnes.