Krtkovanie v Bratislave

Posted on 17. 12. 2021 by

Pri starostlivosti o vašu domácnosť by ste nemali zabúdať ani na pravidelné čistenie potrubí a kanalizácie. Pýtate sa ako je možné, že vaše potrubia potrebujú špeciálnu starostlivosť? Pri ich každodennom používaní sa na ich stenách usádza mastnota a špina, vďaka ktorej je zabránené správnemu prietoku vody. V domácnosti to môžete pozorovať ako slabé odtekanie vody v umývadle. Čím je špiny viac, tým slabší je odtok vody. Slabý odtok z umývadiel, drezu, vane či sprchového kútu však nie je jediným problémom, ktorý vzniká pri zanedbaní čistenie kanalizácie a potrubí. Zápach, ktorý vytvára usadená špina, sa môže šíriť vašou domácnosťou a vy nebudete vedieť odkiaľ je. Preto už viac neodkladajte vyčistenie vašich potrubí a kanalizácie.

čistenie kanalizácií

Toto čistenie alebo aj takzvané krtkovanie Bratislava Ab-krtkovanie je možné robiť dvoma spôsobmi. Prvým spôsobom je vysokotlakové čistenie. Ako už vieme podľa názvu, na toto čistenie sa využíva vysoký tlak vody, ktorý vytlačí mastnotu z potrubí a tak ich opäť spriechodní. Druhým spôsobom je elektromechanické čistenie, ktoré využíva rotujúce kovové špirály rôznych veľkostí, takže vďaka nim môžeme vyčistiť potrubia rôznych priemerov. Na oba typy čistenia využívame naše vozidlá, v ktorých máme zabudovaný elektromotor a čerpadlo vody.

poklop kanalizácie

Naše služby krtkovania kanalizácií a potrubí ponúkame v Bratislave nonstop. Avšak nenechávajte problém so svojimi potrubiami zájsť až tak ďaleko, že vám vyrazí odtoky v dome a vy budete prekvapený nepríjemným problémom. Ak sa budete o vaše potrubia pravidelne starať, vyhnete sa nepríjemnostiam. Ak ste z Bratislavy, nechajte túto prácu na kvalifikovaných odborníkov s množstvom skúseností, ktorý sa o to postarajú za vás. Naši pracovníci sú v tejto oblasti skúsení, a preto sa na nich môžete spoľahnúť. Vďaka nášmu profesionálnemu prístupu a dlhoročným skúsenostiam bude vaša starostlivosť o potrubia a kanalizáciu menej nepríjemnou.