Kožené rohové sedačky ALBERO

Posted on 19. 10. 2021 by

Čo sa týka samotných obývačiek, každý z nás má iný vkus. Každému sa páči iný štýl nábytku, iné doplnky alebo iné rozmiestnenie jednotlivého zariadenia. No názor máme všetci rovnaký – nádherná veľká sedačka je základom celej obývačky, sedačka je ten kus nábytku, ktorý robí obývačku obývačkou.

kožená sedačka svetlá

Obývačka by mala byť zariadená útulne a funkčne, trávime v nej veľa svojho voľného času a radi tam relaxujeme po namáhavom dni. Niekto má rad klasické zariadenie, niekto zas moderné a štýlové, iný nedá dopustiť na dizajnové a nadčasové kúsky nábytku a doplnky. No najväčší dôraz dávame práve na sedačky či pohovky z toho dôvodu, že sú „tým“ miestom, ktoré sa priamo týkajú nášho relaxu a pohodlia.

Kožené sedačky sú bezpochyby tým najluxusnejším a najelegantneším druhom spomedzi všetkých sedačiek. Koža ako materiál je tu s nami oddávna, no napriek tomu si stále drží punc kvality a prvenstva.

Sedačka či pohovka z kože je to pravé, ak máte v pláne obývačku výnimočnú a jedinečnú. Je to typ sedačky, ktorý sa Vám nikdy neopozerá a pri každom sadnutí si na ňu si budete pripadať ako králi či kráľovné. S radosťou na ňu budete usádzať priateľov, rodinných príslušníkov, a najviac sami seba. Štýlový a dizajnový kus nábytku, na ktorý budete hrdí, a to právom.

V našej ponuke nájdete nádherné kožené sedačky a pohovky nielen klasické, ale aj tie rohové. Kožené rohové sedačky majú tú výhodu, že maximálne využívajú priestor popri stenách. Ak ste milovníkom veľkých sedačiek a máte radi dostatok priestoru pri oddychu, rohové kožené sedačky sú to pravé pre Vás. U nás nájdete kožené rohové sedačky rôznych rozmerov a veľkostí v niekoľkých farebných prevedeniach, z ktorých si určite ľahko vyberiete.

dizajnová obývačka so sedačkou

Dobrou správou na záver je, že údržba kožených sedačiek je omnoho jednoduchšia ako údržba sedačiek látkových. Ak ich nedopatrením zašpiníte, jednoducho ich utriete a sedačka je opäť krásne čistá. Nezdržiava a nekopí sa v nich prach a prachové častice, a práve preto sú kožené sedačky jednotkou v domácnostiach alergikov.