Kožená bunda je nevyhnutnou súčasťou našich šatníkov!

Posted on 11. 4. 2018 by


Kto by ju nemal? Dá sa zohnať skoro v každom obchode s oblečením. Veľa druhov, materiálov, farieb aj strihov. Jednoducho každý si v tom obrovskom množstve tovaru vyberie tú svoju, ktorá mu bude najviac sedieť. Kožená bunda sa hodí proste každému!

kožená bundfa

·         Čierne, hnedé, sivé, modré, biele… Je ich predsa toľko na výber, že sa  často ani nevieme rozhodnúť, ktorú vlastne chceme. V takých prípadoch rozmýšľame takticky. K čomu by sa mi hodila táto modrá?  Neušpinila by sa hneď táto biela? Pokiaľ sa neviete rozhodnúť, vsaďte na klasickú ČIERNU. Rozhodne ňou nič nepokazíte, dá sa kombinovať s čímkoľvek a ak ste ochotní dať za ňu väčšiu sumu, kúpte si radšej takú z pravej kože, ktorá vám vydrží omnoho dlhšie!

·         Kožená bunda sa dá nosiť ako elegantný, ale aj športový kúsok. Preto sa nebojte experimentovať. Je výborným doplnkom ako farebného, tak aj čisto čierneho outfitu, nebojte sa fádnosti čierna vyzerá veľmi dobre, keď viete ako ju nosiť. Kožená bunda sa tiež hodí k sukniam, rifliam, nohaviciam, šatom, teniskám, ale aj k lodičkám. Výber je len na vás, dá sa kombinovať skutočne so všetkým.

·         Nedržte sa pravidla, že si musíte bezpodmienečne kúpiť bundu vašej veľkosti. Tak ako mnoho farieb, táto bunda môže mať aj mnoho rôznych strihov a jedným z nich je práve tento „oversized“. Skúste siahnuť po voľnejšom strihu, ktorý nebude pôsobiť len ležérne, ale aj veľmi elegantne. Ideálne je kombinovať ju k voľnejším džínsom, vysokým čižmám, sukniam či šatám. Máte nespočetné veľa možností!

modelka

·         Tieto bundy sa vyrábajú nie len v zemitých, typických farbách, ale dnes sú veľmi moderné aj pestré pastelové farby, ktoré váš outfit oživia na nespoznanie! Skúste si teda k čiernym šatom a čižmám, alebo čiernym nohaviciam a lodičkám zaobstarať napríklad sýto červenú koženú bundu! Môžete ju kombinovať aj s bielou alebo sivou farbou a v kombinácii napríklad s veľkými okuliarmi, či kruhovými náušnicami. Váš outfit bude pôsobiť elegantnejšie a odvážnejšie.