Keď pracujete v službách

Posted on 11. 8. 2018 by

Mnohí ľudia sú presvedčení o tom, že len ich práca je tá najlepšia a najvhodnejšia. Ak existuje ešte niečo ďalšie, tak je to jednoznačne niečo, pri čom sa cítite dobre. Verte tomu, že niektoré veci musia byť jednoducho lepšie ako tie ostatné. Ale ide v prvom rade o váš postoj a o to, čo vy naozaj chcete dosiahnuť, keď vám na tom záleží. Vždy je to v prvom rade o tom, ako veci fungujú. Verte tomu, že na tom záleží a verte aj tomu, že presne toto je niečo, s čím môžete byť stotožnený a na čom môžete pracovať. Presne to je vážne dôležité a podstatné.

euro
 
Viete, prečo sú dôležité služby?
 
Aj keď si možno myslíte, že služby nie sú príliš dôležité, verte tomu, že sa na tom dá pracovať a dá sa s tým poriadne pracovať. Nie pre každého sú služby ako stvorené. A nie pre každého je všetko perfektné. Aj keď si možno myslíte, že niektoré veci zase až tak dobre nefungujú, mýlite sa. Nakoniec sa musíte pozrieť v prvom rade na to, čo je pre vás vážne dôležité a čo je predsa to najlepšie a najkrajšie a s čím sa dá najlepšie pracovať. Nakoniec si musíte vybrať, čo chcete robiť. Ale ako zistíte, že sú pre vás služby to pravé?

mince
 
Ako si myslíte, že sa môžete zachovať?
 
Verte tomu, že všetko, čo je pre vás vážne dôležité, je hlavne o vás. Nakoniec sú to pre vás presne veci, s ktorými môžete pracovať a ktoré sú pre vás maximálne podstatné a dôležité. Verte tomu, že aj keď sa vám to možno nezdá, byť skutočne postavený k ľuďom a byť postavený k ďalším veciam, ktoré sú naozaj veľmi dôležité. V prvom rade však potrebujete mať vzťah k ľuďom a byť šťastný v ich spoločnosti. Ak vás ľudia oberajú o energiu a jednoducho sa necítite dobre, keď ste v ich spoločnosti, mali by ste to prehodnotiť. Je to však len a len o vás a o vašom rozhodnutí. Je však len o vás, aby ste sa tešili zo svojej práce. A keď sú to služby, tak si užívajte, že ste s ľuďmi.