Jednotka vo svete fitness – Nebbia

Posted on 6. 11. 2021 by

Nebbia nie je žiadnou novinkou vo svete športového oblečenia, je to pojem, ktorý na trhu fitness a kulturistiky pôsobí už takmer dlhých 25 rokov. Momentálne sa predáva už na šiestich kontinentoch v 51 krajinách po celom svete. Čo Vás asi najviac prekvapí je to, že táto dizajnová značka vznikla na Slovensku a na svedomí ju majú dvaja milovníci bodybuildingu – Stanka a Maťo.

ženské posilovanie

V roku 1997 si títo dvaja mladí ľudia povedali, že skúsia svoje sny premeniť na realitu a vyšlo im to teda naozaj dokonalo. Jednoznačne sa zameriavali len na to, aby práve ich značka Nebbia https://trenchtown.sk/znacky/nebbia/ bola to najlepšie, čo dokáže trh s oblečením pre fitness a bodybuilding ponúknuť a urobili dobre, pretože sa im to po niekoľkých rokoch nakoniec podarilo.

Ich cesta však nebola vydláždená úspechmi od začiatku, práve naopak, celosvetový úspech ich stál množstvo odriekania a driny, ako to už pri skutočnom plnení snov býva. Prvá kolekcia z roku 1997 pozostávala zo štyroch funkčných a dizajnových modelov, ktoré už v tom čase spĺňali tie najvyššie nároky pre športovcov vo svete fitness.

kolektívny bodybuilding

Prioritne išlo hlavne o oblečenie pánske, no takýchto dokonalých fitness kúskov sa začali dožadovať aj dámy, preto sa ich kolekcia rozšírila aj o dámske funkčné fitness oblečenie. Zakrátko, už po troch rokoch, sa stala Nebbia jednotkou na slovenskom trhu fitness sféry, kde ju začali podporovať a propagovať aj známe osobnosti kulturistiky. Istý čas sa značka Nebbia snažila rozšíriť repertoár svojho oblečenia aj o modely bežné, no časom zistili, že správna cesta je zostať pri tom čo milujú najviac – fitness a kulturistiku. Ich kolekcie dotiahli do absolútnej dokonalosti a vo svete fitness začali udávať trend, až ich sen nakoniec dosiahol medzinárodnú úroveň. Nebbia je prepracované, štýlové, funkčne a praktické oblečenie pre športovcov a športovkyne, ktorí si dávajú záležať na kvalite a dizajne. Všetky Nebbia kúsky nájdeš práve teraz u nás na trenchtown.sk.