Hrejivé, upokojujúce, povzbudzujúce…LED žiarovky podľa vašich aktuálnych potrieb.

Posted on 30. 10. 2021 by

LED žiarovky sú v dnešnej dobe takmer všade a sú najžiadanejším artiklom svietidiel v dopite. LED žiarovky e27 https://www.ledprodukt.sk/69-led-ziarovky-e27 sa vyznačujú vysokou úsporou energie a sú vyrábané vo viacerých farebných variáciách. V základnej teplej, neutrálnej no aj v studenej bielej. Na trhu je možné zakúpiť aj ich farebné variácie. Ich využitie je všestranné. Môžete ich využiť v kanceláriách respektíve v priestoroch, ktoré využívate na prácu a rôznu aktivitu.

žiarovky teplo

Do takýchto priestorov sa hodí najviac studená biela, pretože ponúka svieže osvetlenie vhodné na rôznu pracovnú činnosť. Taktiež je možnosť využitia ich farebnej teplej varianty, ktorú odporúčame v obývaných priestoroch ako sú obývačky, a rôzne iné miestnosti určené na oddych a relax. Ich svetlo pôsobí upokojujúco a hrejivo. No ak ste zástancom klasiky, vyberte si neutrálnu farbu, ktorá je v podstate vhodná do všetkých typov miestností s ich rôznorodým využitím. No ak aj napriek tejto ponuke nie ste stotožnený s ponúknutou farebnou variantov, nezúfajte. Na trhu je v ponuke možnosť zachovania výberu farby svetla pomocou typu žiarovky DUAL-WHITE.

moderná žiarovka

Táto žiarovka je predávaná s diaľkovým ovládačom, ktorý Vám umožňuje výber svetla podľa Vašej aktuálnej potreby, teda si môžete nastaviť studenú bielu, neutrálnu alebo teplú bielu jednoduchým plynulým prechodom a dokonca táto žiarovka má možnosť stmievania respektíve zmenu intenzity svietenia a taktiež nočný režim. Z farebných variantov je možnosť výberu z RGB-W žiaroviek, kde je možnosť kombinácie farieb RGB s teplou alebo studenou bielou. Úplnou novinkou je LED žiarovka v kombinácii RGB s DUAL-WHITE kde nájdete kombináciu všetkých spomenutých farebných typov kde Vám takéto LED osvetlenie dáva možnosť nastavenia farieb podľa aktuálnej nálady a atmosféry. Pre zástancov takzvaného retro štýlu máme v ponuke aj RETRO LED žiarovky, kde banky majú zachovaný tvar ich predchodcov a skvelo tak zapadnú do daného interiéru.