Ako sa zabaviť aj pri obyčajnom opaľovaní?

Posted on 28. 5. 2017 by

Idete sa opaľovať a chceli by ste pri tom robiť niečo, pri čom si taktiež oddýchnete ? Chcete čas, ktorý máte prespať na slnku využiť efektívnejšie ?

Kniha
Len tak ležať na slnku a ešte sa aj vzdelávať, poprípade si prečítať dobrý román, pri ktorom pôjde čas veľmi rýchlo? Ale pozor, aby vám neopálilo len chrbát !

Hudba
Ľahnite si a pustite si hudbu. Je na vás, či bude pustená nahlas alebo si ju sami vychutnáte v slúchadlách. Každopádne milovníci hudby vedia, aké to je, keď si pustíte svoje obľúbené piesne a čas sa rúti neprekonateľnou rýchlosťou.

pláž

Kreslenie, maľovanie
Ste rodený umelec ? Rady kreslíte/ maľujete alebo si len tak čmárate ? Máte možnosť si to užiť pri opaľovaní niekde na dovolenke alebo vonku na záhrade. Máte predsa kopu času, a preto je celkom fajn robiť pri tejto činnosti to, čo máte rady.

Písanie
Máte veľa práce alebo rady píšete príbehy ? Prečo nespojiť povinnosti a záľuby s oddychom ? Slnko má veľa vitamínov, určite sa vám bude premýšľať a pracovať lepšie.

Spoločenská hra
Opaľujete sa so svojou polovičkou alebo príslušníkom rodiny a nechce sa vám vedľa seba len tak ležať ? Ak toho moc nenahovoríte a radšej oddychujete, kľudne si spolu zahrajte napríklad šachy.

Meditácia
Meditácia je úžasná vec. Je to stav, keď začnete vnímať aj najmenší pohyb trávy. Tak do toho. Päť sekundový nádych, tri sekundy zadržte dych a ďalších päť sekúnd vyfrčte všetky zlé pocity von. Budete sa cítiť ako malé a šťastné dieťa.

Krížovky, sudoku
Rady si lámete hlavu nad otázkami a riešite krížovky, hlavolamy a sudoku? Pri opaľovaní môžete aj takto spojiť oddych s oddychovou činnosťou, ktorá povzbudzuje mozgové bunky.

moře

Piškôrky
A opäť sa treba zamýšľať. Ak sa neopaľujete sami, ale s priateľom/ priateľkou a máte chuť sa trocha zabaviť a pri tom rozhýbať mozgové bunky, potom sú piškôrky tá správna voľba.
Samozrejme si nezabudnite do tašky pribaliť krém na opaľovanie, dostatok vody a dodržujte pitný režim. Nemala by chýbať ani deka alebo pohodlné lôžko, na ktorom budete ležať. Príjemné opaľovanie a príjemnú zábavu !