Sklenené zábradlie

Posted on 9. 10. 2021 by

Máte radi transparentné a presvetlené priestory? Potom sú sklenené zábradlia a ich cena Lmmont to pravé pre Vás! Tento trend predstavuje nadčasové, jednoduché a moderné riešenie v dnešnej architektúre, ktorá smeruje k ľahkosti, jednoduchosti, no zároveň dokonalosti. Hodia sa do úplne všade, či už je priestor navrhnutý tradične alebo moderne, no vedia priniesť nádych luxusu a elegancie.

sklenené zábradlie doma

Zábradlie je vždy dvojvrstvové. Sklenené zábradlia sú mnohonásobne odolnejšie ako bežné sklo. Najčistejší detail dostanete vtedy, ak sklenené zábradlie zapustíte do podlahy, čo bude vyzerať ako keby sklo vychádzalo priamo zo zeme, respektíve z podlahy. Ďalšou výhodou je vyššia pevnosť v ohybe a vyššie odolnosť voči teplotám. Poznáme viacero typov ukotvení skleneného zábradlia, napríklad do hliníkového profilu alebo na bodové úchyty, či už z vrchu alebo z čela. Kvalita sklenených zábradlí sa odvíja hlavne od spôsobu ich montáže vzhľadom na ostatné charakteristiky. Takisto poznáme viacero druhov sklenených zábradlí ako bodové sklenené zábradlie bezrámové zábradlie, zábradlie namontované do kovového rámu a mnoho ďalších. Ďalšou výhodou okrem vzhľadu je bezpečnosť sklenených zábradlí. Sklo je kombinovateľné s čímkoľvek, napríklad s kovom alebo drevom.

sklenené zábradlie

Priestor sa nebude pôsobiť zmenšene, práve naopak – nastane presvetlenie interiéru a optické zväčšenie. Ak je vaším cieľom presvetliť interiér, je vhodný kombinovať sklenené zábradlie so sklenenými schodmi či už v interiéri firmy, na terase alebo domácnosti. Ani rodiny s deťmi sa nemusia báť, lebo čistenie skleneného zábradlia nebolo nikdy jednoduchšie. Každému klientovi vieme urobiť dizajn na mieru, môžete si vybrať, o aký typ kotvenia, o aké madlo i sklo máte záujem, takže sa nemusíte báť, že odídete sklamaný. Záleží nám na bezpečnosti a spokojnosti našich zákazníkov. Cenu vypočítame na základne individuálnych prianí zákazníka. Neváhajte nás kontaktovať, naši špecialisti Vám radi pomôžu!